Posted by admin on December - 10 - 2017 | Comments Off

Czy faktycznie lokal gastronomiczny to dobry interes?

Wiele osób chce otworzyć lokal gastronomiczny – jednakże zapewne każdy się orientuje, iż otworzenie knajpy to znaczny wydatek. Poza tym, zasadniczo jest tak, że lokale gastronomiczne padają o wiele częściej, aniżeli biznesy działające w jakichś innych branżach. Cóż, to naprawdę nie powinno oznaczać, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na bankructwo. Jeżeli tak myślimy, w sumie nawet nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście potrafią to zresztą wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. A więc choć w dalszym ciągu kuchnia polska bądź włoska są w naszym kraju bardzo popularne, to jednakże fakty są takie, iż bez dwóch zdań warto oglądać się za nieco bardziej niszowymi typami. Może kuchnia ukraińska bądź skandynawska są w porządku?
- w żadnym wypadku nie oszczędzaj na jedzeniu. Tak czy siak narzut na potrawach jest duży, toteż nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, przecież nie o to chodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz bardzo często sytuacja jest taka, że potrawy są bardzo niewielkie.
źródło: blog

Podobne wpisy:

Comments are closed.